Vítejte na mých nových stránkách anatomie-varhan.cz (zkušební provoz!)

Co zde najdete:

Pod odkazem "Varhany" najdete informace o královském nástroji (popisy nástrojů, slovník a především "Anatomii varhan®") . V sekci "Zajímavosti" pak několik fotografií z Ostravy a okolí, popis historického hodinového stroje, něco o historii, zkáze a obnově nejstarší kulturní památky ostravska i mnoho jiného. Zde jsou původní stránky.

Varhany a jejich anatomie, princip, popis funkce jednotlivých komponentů, konkrétní nástroje, slovník, odkazy...           Zajímavosti z Ostravy a okolí.      

Pro navigaci používejte primárně levé (stromové) menu, tyto ikony slouží jen pro rychlý vstup do konkrétní části stránek...

© Všechny zde publikované texty a fotografie podléhají příslušným ustanovením autorského zákona.

Pokud se rozhodnete kteroukoliv část kopírovat či dále publikovat, vyžádejte si, prosím, můj souhlas. Jsem ochoten Vám poskytnout většinu materiálů ve zdrojovém tvaru (např. mé fotografie jsou fotografovány digitálně nebo ty starší naskenovány z analogových předloh, mohu Vám je tedy nabídnout i v lepším rozlišení...). U převzatých materiálů je vždy v popisu "title" nebo "alt" uveden původní zdroj, v tomto případě se obraťte přímo na jejich autora. Uvědomte si, že za každým obrázkem či animací je skryto mnoho (někdy i desítek) hodin práce a podle toho s nimi nakládejte...

Vlastníte-li podobné materiály a máte-li zájem se o ně podělit se mnou (nebo je zde prezentovat), kontaktujte mne prosím.

mé foto

Ing. Petr Bernat, Ph.D. Ostrava

Přeji Vám hezký den, pokud se Vám něco na mých stránkách líbilo, řekněte o nich svým přátelům, případně mi o tom napište. Stránky jsou stále doplňovány, zastavte se zde proto častěji. Děkuji.


MSN.ATLAS.cz         Seznam     optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a více (pokud pracujete s rozlišením 800x600, otevírejte si prosím odkazy z levého menu v novém okně - kliknutím pravým tlačítkem myši a vybráním "otevřít v novém okně"), vyžaduje JavaScripty a instalovaný Plug-In Flash Player verze 5 a vyšší!